Beauflor Heterojen PVC Zemin Kaplama

Heterojen Pvc zemin kaplama malzemesinin yapı sektörüne girmesi ile birlikte pek çok alışıldık geleneksel yöntem geçerliliğini kaybetti. Mutfak dolaplarında, kapı, pencere hatta zemin döşemelerinde dahi kullanılmaya başlayan, pek çok artı yönü nedeni ile tercih sebebi olan pvc; kolay uygulama özelliği, ekonomik fiyatları, bakteri barındırmayan ve bakım gerektirmeyen özelliği son olarak da temizliğinin basit olması nedeni ile ahşabın yerini almıştır.

Doğal ahşaptan yapılan her yapı alzemesini, kolaylıkla yapabilen, üstelik daha fonksiyonel ve sağlıklı bir kullanım imkanı sağlayan bu ürün, en fazla verimi de zemin çözümlerinde sağlamaktadır. Lambiri, laminant parke ve marley gibi döşemelerin yerini alan, çizilme, deforme derdi olmayan, özellikle kalabalıkların yoğun olduğu alanlarda aşınma dahi göstermeyen pvc zemin kaplamaları, yapımında kullanılan malzeme ve uygulama alanlarına göre kendi içerisinde de belli guruplara ayrılmaktadır.

Yeni nesil zemin kaplama çeşitlerinden birisi olan, sağlam ve dayanıklı yapısı ile aşınma ve darbelerin yoğun olduğu alanlarda kullanılan heterojen pvc zemin kaplama özellikle; okul, hastane, bazı endüstriyel kuruluşlar ve evlerde oldukça yüksek performans sergilemektedir. Rutubet ve nemden etkilenmeyen, su ile temasında kabarma şişme yapmayan, kolay temizlenebilen ve mikrop barındırmayan bu ürünler rulolar haline istiflenip metre kare cinsinden satışa sunulmaktadır.

Fiyat bakımından son derece ekonomik olan, bir kaç saat içerisinde büyük bir binaya serilerek kullanıma sunulma yeteneği olan bu uygulamalar, geçici zemin çözümleri için de oldukça idealdir. Üstelik geri dönüşümü sayesinde başka bir alanda da tekrar kullanılabilir. Değişik desen ve renk seçenekleri ile her dekorasyona ve alan konseptine rahatlıkla uyum sağlayabilen heterojen pvc, hem estetik hem fonksiyonel hem de ucuz bir dekorasyon çözümüdür.

Renk Çeşitleri


 

Beauflor Xtreme

Mineteko Heterojen PVC Yer Döşemesi Beauflor Xtreme İşler zorlaştığında, Xtreme serimiz mümkün olduğunca daha güçlüdür. Ekstra kalın aşınma tabakasıyla, en ağır sözleşme uygulamalarını kolaylıkla idare etmek için tasarlandı… ve bunu ispatlayacak sertifikaları var! Çok çeşitli desenlerde mevcut olan ürün, balmumu veya cilaya ihtiyaç duymadan çizik ve lekeleri silecek ve ağır yaya trafiğinin hafif çalışmasını sağlayacaktır.…

Details

Beauflor Nitro

Mineteko Heterojen PVC Yer Döşemesi Beauflor Nitro BEAUFLOR’un sofistike ve zarif tasarımları, zamana bağlı olmayan doğal malzemeler zarafetinden esinlenilmemize olanak tanır. Beauflor’un NITRO koleksiyonu, kir, kimyasala ve toza karşı koruma sağlayan aşınma tabakası ile çok ağır ticari ve ağır endüstriyel kullanıma dayanabilir ve ayakta duran girintilerle sürtünme. Antimikrobiyal korumaya ek olarak, bu zemin kaplaması, 0,70…

Details