haro

Benzersiz HARO kalitesi: Ahşap reprodüksiyonu dekorlarımız orijinali ile neredeyse birebir aynıdır. Dekorların geliştirilmesinde, numunelerden dekor kağıtlarının basılmasına kadar tüm aşamaları denetliyoruz ve orijinal parke üretirken mümkün olan en yüksek özgünlüğü sağlamak için özel baskı plakaları kullanıyoruz. HARO’nun teknik özelliklerini tanıyın ve laminat parkelerimizin kalitesi ve avantajları hakkında bilgi alın.

HARO laminat parke 30 yıllık bir başarı öyküsüdür. Bunun tek sebebi orijinalinden neredeyse ayırt edilemeyen gerçek ahşap reprodüksiyonu değil. Aynı zamanda markalı parkelerimizin emek harcanan teknik yapısıdır. HARO laminat parkeniz, uzun süreli memnuniyet sağlayan en yüksek birinci sınıf kalitedir.

Laminat zeminlerimizin kalite göstergelerinden biri de yüksek UV dayanıklılığıdır. Özel emprenyeleme sayesinde renkler sabit kalır ve parlaklığı değişmez. Emprenyelemenin bir diğer avantajı da çizilmelere ve lekelere karşı dayanıklılıktır. Kaplamanın yüksek yüklenilebilirliği, uzun vadede sürtünme (örn. sandalye arkalıkları) veya ısı kaynaklı etkiler (örn. sigara ateşi) nedeniyle yüzeyin hasar görmesini önler. Temel olarak HARO kalite yönergeleri, standartların talimatlarını büyük ölçüde geçecek şekilde belirlenir.

 

 

haro ozellikler