Biz Kimiz ?

HAKKIMIZDA
You are here:

Biz Kimiz ?

Elit Parke lamine, laminat ve Masif Parke çeşitleri ile konut, işyeri ve profesyonel zemin kaplama çözümleri arayanların hizmetinde. Zemin kaplama ve parke konusundaki uzmanlığı ile mekanlara değer katmayı amaçlayan Elit Parke satış ve satış sonrası hizmetleri ile de her zaman yanınızda.

Ahşap zemin kaplamaları alanında kişiye ve mekana özel tasarım ürünlerimiz ile tamamen müşteri odaklı çalışmaktayız. Kalite ve uzun ömür konusunda dünyanın 1 numaralı tercihi olan ve Temsilcisi olduğumuz Avrupa menşeili zemin kaplama ve parke ürünlerimiz ile tüm isteklerinize cevap vermekteyiz.

Tecrübemiz

Yaratıcı Çözümler
Öngörü & Strateji
Yenilik
Kalite
0
Uzman Ekip
0
Mutlu Müşteri
0
Başarılı Proje

İlkelerimiz

Misyon: Lamine Parke sektöründe, kalite standartlarına uygun ürünleri en doğal hali ile yaşam alanlarına sağlayacağı yüksek konforu tüketicilere uygun fiyat ile sunmak.

Vizyon: Hizmet ve ürün kalitesi ile çevreye, ekolojik dengelere duyarlı ve etik kurallara uygun, ileri teknolojiyi kullanarak üretim yapan, laminat ve lamine parke üreticisi olmak ve sürekliliğini sağlamak.

Yaratıcılık

Her zaman güncel kalarak farklı bakış açılarıyla en yaratıcı çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Yenilik

Standart'ın dışına çıkarak, farklı konseptlerde ürünler üreterek, her zaman yenilikten yana olduk.

Doğruluk - Dürüstlük

Doğruluk ve dürüstlükten ödün vermeden her zaman kaliteli ve sürdürülebilir ürünler ürettik.

Doğaya Saygı

Sınırlı doğal kaynaklar karşısında sınırsız tüketim talebini ekolojik dengelere saygı, çevreye saygı çerçevesinde karşılamak.

Showroom'dan Görüntüler